HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Krusheve

Dita Ora Reshje Temp. Era
21.05.2018 03–06 Delvis skyet 0 mm 10° 1 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
06–12 Lette regnbyger <1 mm 10° 1 m/s - Flau vind nga veri
12–18 Kraftig regn 6 mm 16° 2 m/s - Svak vind nga juglindje
18–24 Lette regnbyger <1 mm 14° 1 m/s - Flau vind nga lindje-juglindje
22.05.2018 00–06 Lettskyet 0 mm 11° 1 m/s - Flau vind nga veri
06–12 Lettskyet 0 mm 10° 0 m/s - Flau vind nga perendim
12–18 Regnbyger 1 mm 18° 2 m/s - Svak vind nga juglindje
18–24 Lettskyet 0 mm 17° 1 m/s - Flau vind nga verilindje
23.05.2018 00–06 Delvis skyet 0 mm 13° 0 m/s - Flau vind nga perendim
06–12 Delvis skyet 0 mm 10° 0 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
12–18 Kraftig regn 7 mm 19° 2 m/s - Svak vind nga jug-juglindje
20–02 Delvis skyet 0 mm 13° 0 m/s - Flau vind nga veriperendim
24.05.2018 02–08 Skyet 0 mm 0 m/s - Flau vind nga perendim
08–14 Regn 1 mm 12° 1 m/s - Flau vind nga verilindje
14–20 Regnbyger 2 mm 16° 1 m/s - Flau vind nga lindje-juglindje
20–02 Delvis skyet 0 mm 12° 1 m/s - Flau vind nga veri-veriperendim
25.05.2018 02–08 Klarvær 0 mm 2 m/s - Svak vind nga veriperendim
08–14 Delvis skyet 0 mm 14° 1 m/s - Flau vind nga veri-veriperendim
14–20 Lettskyet 0 mm 18° 1 m/s - Flau vind nga veri-verilindje
20–02 Lettskyet 0 mm 15° 1 m/s - Flau vind nga veriperendim
26.05.2018 02–08 Lettskyet 0 mm 10° 2 m/s - Svak vind nga veriperendim
08–14 Delvis skyet 0 mm 15° 2 m/s - Svak vind nga veri
14–20 Delvis skyet 0 mm 20° 4 m/s - Lett bris nga verilindje
20–02 Lettskyet 0 mm 14° 1 m/s - Flau vind nga veri
27.05.2018 02–08 Lettskyet 0 mm 11° 1 m/s - Flau vind nga veriperendim
08–14 Klarvær 0 mm 14° 2 m/s - Flau vind nga veri
14–20 Klarvær 0 mm 19° 4 m/s - Lett bris nga lindje-verilindje
20–02 Klarvær 0 mm 14° 2 m/s - Svak vind nga verilindje
28.05.2018 02–08 Klarvær 0 mm 1 m/s - Flau vind nga veriperendim
08–14 Klarvær 0 mm 12° 1 m/s - Flau vind nga veri
14–20 Klarvær 0 mm 18° 3 m/s - Svak vind nga lindje-verilindje
20–02 Klarvær 0 mm 15° 1 m/s - Flau vind nga veri-verilindje
29.05.2018 02–08 Klarvær 0 mm 1 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
08–14 Klarvær 0 mm 13° 1 m/s - Flau vind nga veri-verilindje
14–20 Klarvær 0 mm 20° 3 m/s - Svak vind nga lindje-verilindje
20–02 Klarvær 0 mm 17° 1 m/s - Flau vind nga veri-veriperendim
30.05.2018 02–08 Klarvær 0 mm 10° 1 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
08–14 Klarvær 0 mm 15° 0 m/s - Flau vind nga verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.