Na ndiqni

ne Instagram

Moti ne Kavadar

Dita Ora Reshje Temp. Era
26.09.2018 01–06 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
06–12 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Fair 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
18–24 Clear sky 0 mm 16° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
27.09.2018 00–06 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
06–12 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
12–18 Clear sky 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
18–24 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
28.09.2018 00–06 Clear sky 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
06–12 Clear sky 0 mm 0 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
29.09.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Light rain <1 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Heavy rain 6 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
30.09.2018 02–08 Heavy rain 11 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Heavy rain 10 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Rain 1 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20–02 Rain 3 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
01.10.2018 02–08 Heavy rain 5 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
08–14 Rain 4 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Rain 1 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20–02 Rain showers 2 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
02.10.2018 02–08 Heavy rain showers 9 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
08–14 Rain showers 1 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
14–20 Fair 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
03.10.2018 02–08 Fair 0 mm 14° 2 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
08–14 Fair 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
04.10.2018 02–08 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
08–14 Clear sky 0 mm 16° 0 m/s - Qetesi nga lindje-juglindje
14–20 Fair 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
05.10.2018 02–08 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.