HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Bogdanc

Dita Ora Reshje Temp. Era
18.10.2017 23–24 Partly cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
19.10.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
20.10.2017 00–06 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
18–24 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
21.10.2017 00–06 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 26° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
22.10.2017 02–08 Fair 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 17° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
14–20 Partly cloudy 0 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
23.10.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
08–14 Rain 1 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
14–20 Heavy rain showers 9 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
20–02 Heavy rain showers 5 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
24.10.2017 02–08 Rain showers 4 mm 11° 7 m/s - Fllad i mirë nga veriperendim
08–14 Heavy rain 7 mm 10° 7 m/s - Fllad i mirë nga veriperendim
14–20 Rain showers 1 mm 10° 7 m/s - Fllad i mirë nga veriperendim
20–02 Fair 0 mm 11° 6 m/s - Fllad i mirë nga veriperendim
25.10.2017 02–08 Clear sky 0 mm 12° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 13° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 20° 5 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
26.10.2017 02–08 Clear sky 0 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Clear sky 0 mm 13° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 22° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
27.10.2017 02–08 Clear sky 0 mm 13° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Clear sky 0 mm 13° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 22° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 16° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2017 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.