HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Berove

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.07.2018 16–18 Rain showers <1 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Fair 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18.07.2018 00–06 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
06–12 Fair 0 mm 15° 5 m/s - Fllad i butë nga veri
12–18 Fair 0 mm 22° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
18–24 Clear sky 0 mm 21° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
19.07.2018 00–06 Fair 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
06–12 Partly cloudy 0 mm 15° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
12–18 Fair 0 mm 21° 7 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
18–24 Fair 0 mm 21° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
20.07.2018 00–06 Fair 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Light rain showers <1 mm 18° 5 m/s - Fllad i butë nga veri
14–20 Rain showers 1 mm 23° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
21.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 16° 3 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
14–20 Clear sky 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
22.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Fair 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 27° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
23.07.2018 02–08 Rain showers 1 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
08–14 Rain 2 mm 20° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Rain showers 2 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
20–02 Rain 2 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
24.07.2018 02–08 Heavy rain 5 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Heavy rain 5 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Heavy rain showers 6 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
20–02 Cloudy 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
25.07.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Heavy rain 11 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Heavy rain showers 14 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
20–02 Light rain <1 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
26.07.2018 02–08 Cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Heavy rain showers 7 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Rain showers 2 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
20–02 Fair 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.