Na ndiqni

ne Instagram

Moti ne Vushtri

Dita Ora Reshje Temp. Era
15.11.2018 11–12 Fair 0 mm 11° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
12–18 Fair 0 mm 12° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
16.11.2018 00–06 Fair 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
06–12 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 5 m/s - Fllad i butë nga lindje-verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
17.11.2018 00–06 Fair 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
06–12 Fair 0 mm -1° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 5 m/s - Fllad i butë nga lindje-verilindje
18–24 Fair 0 mm 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
18.11.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm -2° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
07–13 Cloudy 0 mm -1° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
13–19 Cloudy 0 mm 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
19–01 Cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
19.11.2018 01–07 Cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
07–13 Cloudy 0 mm 0 m/s - Ere e lehte nga veri
13–19 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
19–01 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20.11.2018 01–07 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
07–13 Light rain <1 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
13–19 Rain 1 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
19–01 Rain 1 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
21.11.2018 01–07 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jug
07–13 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
13–19 Fair 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
19–01 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
22.11.2018 01–07 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
07–13 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
13–19 Fair 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
19–01 Fair 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
23.11.2018 01–07 Fair 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
07–13 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
13–19 Partly cloudy 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
19–01 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
24.11.2018 01–07 Cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
07–13 Cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
13–19 Cloudy 0 mm 11° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
19–01 Cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.