HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Sharr (Dragash)

Dita Ora Reshje Temp. Era
21.05.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
12–18 Heavy rain 6 mm 16° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
22.05.2018 00–06 Cloudy 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
06–12 Rain showers 1 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
12–18 Light rain <1 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
23.05.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
06–12 Rain 3 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
12–18 Rain 4 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
20–02 Partly cloudy 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
24.05.2018 02–08 Fair 0 mm 0 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
08–14 Heavy rain 5 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Heavy rain 5 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
20–02 Cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
25.05.2018 02–08 Fair 0 mm 10° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Light rain showers <1 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
26.05.2018 02–08 Fair 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Light rain showers <1 mm 15° 3 m/s - Fllad i butë nga verilindje
14–20 Light rain showers <1 mm 18° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
27.05.2018 02–08 Fair 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Fair 0 mm 14° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
28.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
29.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
30.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 16° 0 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.