HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Kllokot

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.09.2017 11–12 Partly cloudy 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
24.09.2017 00–06 Fair 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 10° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Cloudy 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
18–24 Rain 4 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
25.09.2017 00–06 Heavy rain 10 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
06–12 Heavy rain 5 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
12–18 Rain 1 mm 16° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
26.09.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Fair 0 mm 13° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Fair 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
27.09.2017 02–08 Fair 0 mm 13° 0 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Rain showers 4 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
14–20 Light rain showers <1 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
28.09.2017 02–08 Rain showers 1 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
08–14 Light rain showers <1 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Rain 4 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
20–02 Heavy rain 7 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
29.09.2017 02–08 Rain 3 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
08–14 Rain 1 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
14–20 Cloudy 0 mm 14° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
30.09.2017 02–08 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
08–14 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
01.10.2017 02–08 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
02.10.2017 02–08 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip